Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Zapewniamy obsługę z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, autorskiego, upadłościowego, rodzinnego, a także prawa spadkowego i karnego. W imieniu naszych klientów dochodzimy również odszkodowań i zadośćuczynienia, a także kierujemy pozwy w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

Kancelaria świadczy pomoc prawną w drodze stałego doradztwa prawnego, a także w ramach doraźnej obsługi jednostkowych przedsięwzięć.

Wieloletnia współpraca z zaufanymi adwokatami oraz radcami prawnymi pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie na terenie całego kraju. Wysoka skuteczność naszych działań jest wynikiem przeprowadzania przez nas przed przyjęciem zlecenia dokładnej analizy akt sprawy i rzetelnego informowania Klientów o szansach na uzyskanie pozytywnego rozstrzygnięcia.

Kancelarię prowadzi adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz, która ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu i w 2011 roku zdała egzamin adwokacki.